Akademia Bramkarska Krzeszowice

Od jakiegoś czasu razem z kilkoma osobami tworzymy projekt profesjonalnych treningów bramkarskich. Jako koordynator chciałbym przedstawić Wam wszystkie niezbędne informacje do poznania rzeczy które razem tworzymy

Cały projekt nazwaliśmy „Akademia Bramkarska Krzeszowice” i chcielibyśmy aby spełniała ona zadania profesjonalnej szkółki bramkarskiej dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat i od 13 do 18 lat, bazująca na unikalnym systemie szkolenia. Akademia powstaje z myślą o bramkarzach, którzy chcą osiągnąć sukces w branży bramkarskiej, niezależnie od tego, gdzie grają. Wiemy jak to jest nie mieć możliwości treningów specjalistycznych. Akademia daje właśnie tą możliwość, niezależnie od klubu, w którym grasz. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu i pozwalają na profesjonalne przygotowanie się do gry w swoich ligach.
Dlaczego my?
Nasza szkółka daje ogromne możliwości rozwoju, specjalistyczne i indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć, a także metody szkoleniowe oparte na planach treningowych zagranicznych klubów. Dodatkowo wykwalifikowana kadra trenerska z ogromnym doświadczeniem w treningu indywidualnym i zespołowym pozwala na stworzenie całkowicie profesjonalnej i miłej atmosfery.
Co oferujemy?
– Profesjonalne praktyczne treningi specjalistyczne dwa razy w tygodniu
– Poszerzanie wiedzy teoretycznej, którą uczestnicy będą mogli wykorzystać w praktyce
– Opiekę medyczną podczas treningów

 

Udało nam się nawiązać bardzo ścisła współprace z Akademia Piłkarska Mam Talent w Krzeszowicach, ale staramy się o współprace z każdym klubem piłkarskim w Naszej Gminie. Naszym zdaniem futbol powinien łączyć, a nie dzielić dlatego wierzę ze dzięki naszej wspólnej pracy młodzieżowa piłka nożna w Krzeszowicach nabierze nowego oblicza i wejdzie na zdecydowanie wyższy poziom.

Więcej informacji o nas znajdziecie na facebook:

http://www.facebook.com/Akademia-Bramkarska-Krzeszowice-131678637179800/?ref=bookmarks

oraz pod numerem telefonu: 796-020-292

Zapraszamy wszystkich do współpracy!