Czas na pomoc innym i bycie ponad podziałami…

Nie potrafię tego zrozumieć, dlatego zadam kilka retorycznych pytań.  Czy sens ma wzajemne opluwanie i wytykanie sobie błędów przez różne partie polityczne? Czy sens ma  buntowanie zwykłych obywateli i nastawianie ich wrogo względem siebie tylko z powodu różnic poglądów? I w końcu czy sens ma udawanie wartości, aby dostać się do władzy, a następnie być zwykłym materialistą i egoistą?

Być może większość z Was uważa, ze Polityka, bez znaczenia na jakim szczeblu, to totalne dno. Do niedawna prawdopodobnie bym się z Wami zgodził, ale tak się składa, ze od jakiegoś czasu dużo zmieniło się w moim życiu. Polityka to wielka szansa, to coś co może zmienić wiele rzeczy. Moim zdaniem dzięki Polityce można wielu ludziom pomóc… To powinna być główna idea tych którzy tam są, ponieważ mają oni ogromne możliwości i powinni je wykorzystywać, aby pomagać i jednoczyć zwykłych ludzi.

Jednakże problem niesprawiedliwości nie tylko jest w polityce, jest także w ludziach. Część z nas wypowiada się o rzeczach o których nic nie wie, są to ludzie zamknięci w swoich małych modelach, nie wychodzących poza ograniczenia najbliższych. To ludzie nietolerancyjni, internetowi frustraci, którzy obrażają wszystkich, a sami nic nie robią, aby kreować lepszy świat. To ludzie zawistni, którzy patrząc jak ty działasz poświęcając siebie i swój czas dla innych będą Cię oczerniać.

Może powinniśmy w końcu wziąć sprawy w swoje ręce, zacząć działać i pomagać innym, a nie komentować, ze jest nam źle. Niesprawiedliwość jest wszędzie… Wszędzie tez są ludzie, którzy potrzebują pomocy, dlatego szukam osób chętnych, które chcą działać, pomagać innym, którzy chcą robić na prawdę wielkie rzeczy tworząc przy tym siebie i kreując swój świat. Musimy wziąć na siebie odpowiedzialność, zacząć wierzyć i poświęcić się czemuś większemu niż my sami.. Stwórzmy grupę ludzi nie tylko z gminy Krzeszowice, ale także i z Krakowa, którzy będą pracować społecznie dla dobra wszystkich, całkowicie wolną, nie powiązaną politycznie, o różnych poglądach, mająca wiele pomysłów na zmiany, a potem realizujmy je pomagając innym…Razem damy rade.