6 osiedli i 18 sołectw tworzą to wyjątkowe miejsce – Gminę Krzeszowice. To miejsce to nasz wspólny dom w którym każdy z nas powinien móc godnie żyć i realizować swoje pasje.  Dziś możemy zaobserwować wśród mieszkańców naszej gminy zdecydowany podział terytorialny wynikający z działań obecnych włodarzy. Faworyzowanie poszczególnych miejscowości pod względem inwestycyjnym prowadzi do braku równomiernego rozwoju gminy, który tak bardzo dzisiaj jest potrzebny.  Wierzę, że tylko wspólnie możemy sprawić, że Gmina Krzeszowice stanie się najbardziej przyjaznym miejscem do życia w powiecie Krakowskim, a także miejscem gdzie przedsiębiorcy będą mogli się realizować. Czas na to, aby Gmina Krzeszowice stała się miejscem gdzie chce się żyć, gdzie młodzi ludzie mogą pracować i realizować swoje marzenia. Gdzie każdy mieszkaniec będzie aktywnie decydował o wydawanych pieniądzach publicznych. Tylko równomierny rozwój całej gminy i patrzenie na nią jako na całość może pozwolić na innowacyjną, nowoczesną i progresywną rzeczywistość.

Jest jeszcze wiele pracy przed Nami, ale wierzę, że w końcu uda Nam się doprowadzić do sytuacji w której każdy z Nas z dumą powie to moja Gmina, to mój Dom, to moje miejsce na Ziemi.

Najwyższy czas na odwagę i zdecydowanie w samorządzie. Na odpowiedzialność i rozsądek. Na otwartość i prawdziwą wspólnotę , dlatego zapraszam Państwa do współpracy.

Napisz do mnie